• la6
  • cwk
  • teprostroj klimatizace

Produkty

Ochranné kryty strojů

Zástěny pro brousící pracoviště PTS

Zástěny pro brousící pracoviště
Brousící zástěny chrání nezúčastněné osoby nacházející se v blízkosti brousícího pracoviště. Zástěna je umístěna v hliníkovém rámu, je mobilní a tím umožňuje flexibilní přizpůsobení provozu. Jednotlivé zástěny mohou být spojeny do série. Odpovídá normě UNI EN 1598.


Kód: PTS 02

 

Zástěna pro brousící pracoviště PTS

 

 

Kód výrobku Barva A B Váha (kg)
PTS 02/190/AR Oranžová 1900 2000 7,0
PTS 02/190/VE Zelená 1900 2000 7,0

 

 

Zástěny pro svařovací pracoviště PTS

Zástěny pro svařovací pracoviště
Svařovací zástěny chrání nezúčastněné osoby nacházející se v blízkosti svařovacího pracoviště. Zástěna je mobilní a tím umožňuje flexibilní přizpůsobení provozu. Odpovídá normě UNI EN 1598.


Kód: PTS 01

 

Zástěny pro svařovací pracoviště PTS

 

 

Kód výrobku Barva Váha (kg)
PTS 01/200/VE Zelená 8,9
PTS 01/200/AR Oranžová 8,9

 

 

Elektrické ovládací panely QGE

Elektrické ovládací panely
Různá provedení elektrických ovládacích panelů pro vrtačky, pokosové pily, soustruhy a další stroje. Napájecí napětí 24 VAC.


Kód: QGE

 

 

  Kód výrobku Popis
Elektrický ovládací panel QGE 10 QGE 10 Ovládací panel pro generické stroje. Ochrana proti zkratu a přepětí. Hlavní magnotermický bezpečnostní spínač. Stykač, bezpečnostní termické relé s automatickým resetem, transformátor 400/24 VAC - 30 VA. Dvě pojistky pomocných obvodů. Bezpečnostní tlačítko a dvojitý start-stop systém se signalizací zapnutého stroje.
Elektrický ovládací panel QGE 11 QGE 11 Ovládací panel pro generické stroje. Stykač, transformátor 400/24 VAC - 20 VA. Dvě pojistky pomocných obvodů. Bezpečnostní tlačítko a dvojitý start-stop systém se signalizací zapnutého stroje.
Elektrický ovládací panel QGE 12 QGE 12 Ovládací panel pro generické stroje. Ochrana proti zkratu a přepětí. Stykač, bezpečnostní termické relé s automatickým resetem, transformátor 400/24 VAC - 20 VA. Dvě pojistky pomocných obvodů. Bezpečnostní tlačítko a dvojitý start-stop systém se signalizací zapnutého stroje. 
Elektrický ovládací panel QGE 15 QGE 15 Ovládací panel pro generické stroje. Ochrana proti zkratu a přepětí. Hlavní magnotermický bezpečnostní spínač. Stykač, bezpečnostní termické relé s automatickým resetem, transformátor 400/24 VAC - 20 VA. Dvě pojistky pomocných obvodů. Bezpečnostní tlačítko a dvojitý start-stop systém se signalizací zapnutého stroje. 
Elektrický ovládací panel QGE 01/380 QGE 01/380 Ovládácí panel pro přímé ovládání jednoduchých strojů (jako např. brusky). Box z termoplastu s 3 pólovým spínačem. Minimální napětí 24 VAC. Není vhodný pro zapojení mikrospínače nebo bezpečnostního tlačítka.

 

 

Elektropneumatické ovládací panely QCP

Elektropneumatické ovládací panely
Různá provedení elektropneumatických ovládacích panelů pro vrtačky, pokosové pily, soustruhy a další stroje.


Kód: QCP

 

 

  Kód výrobku Popis
Elektropneumatický ovládací panel QCP 01 QCP 01 Elektropneumatický ovládací panel pro uzamčení ochranného krytu stroje v případě, že je stroj v provozu. Ochranný kryt lze otevřít v případě, že dojde k zastavení stroje. Obsahuje bezpečnostní systém, který chrání stroj v případě selhání přívodu vzduchu, tento systém zastaví stroj a rozsvítí výstražnou kontrolku na ovládacím panelu. Může být doplněn o bezpečnostní výstražné zařízení, jako např. světelné, zvukové nebo hybridní signalizační zařízení signalizující stav stroje.
Elektropneumatický ovládací panel QCP 02 QCP 02 Elektropneumatický ovládací panel pro uzamčení ochranného krytu stroje v případě, že se rotor motoru stroje stále otáčí. Ochranný kryt lze otevřít v případě, že dojde k úplnému zastavení pohybu rotoru. Obsahuje bezpečnostní systém, který chrání stroj v případě selhání přívodu vzduchu, tento systém zastaví stroj a rozsvítí výstražnou kontrolku na ovládacím panelu. Ovládací panel také disponuje resetovacím tlačítkem, které slouží pro reset ovládacího panelu v případě, že dojde k dočasné poruše. Reset ovládacího panelu se provádí stisknutím červeného podsvíceného tlačítka. Může být doplněn o bezpečnostní výstražné zařízení, jako např. světelné, zvukové nebo hybridní signalizační zařízení signalizující stav stroje.

 

 

Díly nosného systému pro ochranné kryty PSP

Díly nosného systému pro ochranné kryty
Kompletní díly nosného systému pro ochranné kryty, dostupné jako náhradní díly a pro vývoj speciálních bezpečnostních zařízení.


Kód: PSP

 

Díly nosného systému pro ochranné kryty PSP

 

 

Kód výrobku Popis
PSP 01 Rameno délky 300 mm, spínací úhel mikrospínače 90°
PSP 02 Rameno délky 300 mm, spínací úhel mikrospínače 180°
PSP 03 Rameno délky 50 mm, spínací úhel mikrospínače 180°
PSP 04 Rameno délky 150 mm, spínací úhel mikrospínače 180°, uzamykací knoflík v úhlu 0° a 180°
PSP 05 Teleskopické rameno délky 350 mm, spínací úhel mikrospínače 180°
SSP 01 Montážní třmen

 

 

Kontaktní formulář