• TEPROSTROJ.COM bannery nová série majáků 874x245px ver.1.0
  • TEPROSTROJ.COM bannery lankové a laserové senzory 874x245px ver.1.0
  • TEPROSTROJ.COM bannery ukosené ovládací boxy 874x245px ver.1.0

Produkty

Doplňky

Obložení hran z vyztužené pryže

Zesílený gumový lem pro obložení hran. Kryté hrany chrání před zranením o ostré hrany. Pásky se objednávají na míru pro Váš systém.

Dorr_5

Svislá nástavbová konzole

Pokud je pro instalaci vyžadována větší výška, než dovolují standardní rozměry, tato rozšiřující sada nabízí možnost zvýšení. Tato sada umožňuje instalovat dvě nástavby na sebe. Pokud Váš systém potřebuje větší výšku, můžeme poskytnout řešení na míru. Sada pro nástavbu obsahuje i nezbytné příslušenství pro upevnění.

forlagningsats_2

Krycí podlahové pláty

Po instalaci bezpečnostního systému Arion Pro-Tect lze namontovat do prostoru mezi dveřmi a podlahou ochranné pláty. Toto krytí poskytuje ochranu proti úniku látky nebo předmětu ven ze systému a nebo dovnitř systému. Tato souprava je dodávána s veškerým příslušenstvím pro montáž.

tackplat

Vertikální řezná sada

Vertikální řezná sada umožňuje nastavit šířku Vašich ProSafe panelů podle Vašich konkrétních požadavků. Jsou snadno použitelné a instalovatelné. Vše, co je třeba, je snížit panel na požadovanou šířku a nainstalovat nový rám. Řezná sada se dodává včetně všech potřebných upevňovacích prvků a příslušenství.

vertikal-kapning

Horizontální řezná sada

Horizontální řezná sada umožňuje nastavit výšku Vašich ProSafe panelů podle Vašich konkrétních požadavků. Jsou snadno použitelné a instalovatelné. Vše, co je třeba, je snížit panel na požadovanou výšku a nainstalovat nový rám. Řezná sada se dodává včetně všech potřebných upevňovacích prvků a příslušenství.

horisontel

Konzoly pro kabelové kanály

Konzoly pro kabelové kanály jsou velmi jednoduché na instalaci a slouží k vedení kabeláže ve Vašem Arion Pro-Tect bezpečnostním systému. Konzole jsou k dispozici ve třech verzích - pro rohy, nad dveře a na stěnu. Konzole jsou dodávány s veškerým příslušenstvím pro montáž.

kabelkanaler

Podpůrné konzole

Pokud Váš systém zabezpečení vyžaduje zvláštní podporu pro stabilizaci a zpevnění celého systému (např. velké nebo příliš těžké dveře) jsou k dispozici dva druhy stabilizačních konzol, pro přichycení ke zdi nebo k zemi. Podpůrné konzole doporučujeme používat také když volně stojící stěny přesahují délku 5 m. Podpůrné konzole jsou dodávány s veškerým příslušenstvím pro montáž.

stod

Prodlužovací sada pro panely

Pokud Váš bezpečnostní systém vyžaduje vyšší stěny, než standardní, sada pro prodloužení panelů umožňuje instalovat dva panely na sebe a tak výšku zvětšit. Pokud však potřebujete výšku větší než standardních 1500 mm doporučujeme obrátit se na nás, poskytneme Vám speciální řešení podle Vašich požadavků.

forhojningssats

Montážní konzole pro bezpečnostní spínače

Montážní konzole pro bezpečnostní spínače mají univerzální montážní systém, který je vhodný pro výrobky většiny výrobců spínačů. Jsou snadno instalovatelné na dveřích a otvory v konzolách zaručují perfektní instalaci spínače. Montážní konzole pro spínače jsou dodávány s veškerým příslušenstvím pro montáž.

fastplattor

Kontaktní formulář