• TEPROSTROJ.COM bannery nová série majáků 874x245px ver.1.0
  • TEPROSTROJ.COM bannery lankové a laserové senzory 874x245px ver.1.0
  • TEPROSTROJ.COM bannery ukosené ovládací boxy 874x245px ver.1.0

Produkty

Bezpečnostní systémy oplocení obecně

Některé z výhod...

Bezpečnostní systémy oplocení nabízejí kompletní individuální ochranu pro zabezpečení strojů. Jsou garancí vysoké kvality, splňují specifické potřeby a jsou výráběny dle nejnovějších norem.

Naše systémy pro zabezpečení stroje nejen, že chrání obsluhu před úrazem od stroje, výrobních linek, dopravních prostředků a robotických buněk, ale také umožňují plný přístup k procesům a tokům materiálu. Bezpečnostní oplocení a jiné ochranné výrobky umožňují, aby Vaše produkce a materiálový tok běžel hladce, funkčně a bezporuchově.

oploceni

nohy

Podpěry


Rozměry 60 mm x 60 mm x 2 mm, dodávány ve čtyřech různých výškách:

  • 1400 mm
  • 1700 mm
  • 2100 mm
  • 2700 mm

Rozměry:

  • 40 mm x 40 mm x 1,5 mm

Dodávány ve výšce: 2100 mm

Podpěry 60 mm x 60 mm mohou být dodávány buď s pevně danou výškou nebo s nastavitelnou výškou podběry, kde každý "krok" zvýšení / snížení má 50 mm

Přizpůsobitelnost

Arion Protect systémy se snadno instalují, jsou vysoce kvalitní a velmi přizpůsobivé.
Arion systémy jsou navrženy jako modulární systém, to znamená, že různé systémy mohou být snadno uzaviratelné, jsou vyráběny ve standartních rozměrech, ale i ve speciálních velikostech na vyžádání.

cust

Pletivo

mesh001

Většinou dodávané velikosti ok jsou 100 mm x 20 mm.
U některých systémů jsou k dispozici oka o velikosti 30 mm x 30 mm nebo 40 mm x 40 mm. Pletivo je uzpůsobeno proti lezení. Pletivo také zaručuje dobrou viditelnost skrz.

Šrouby

screws

Podle platných norem, musí spojovací materiál pro panely zůstat na místě, i když jsou panely odstraněny ze systému. Tento typ uchycení musíte použít, když potřebujete odstranit panely například pro údržbu. Systém se skládá z plastového pouzdra se speciálním šroubem, který lze snadno zašroubovat do otvorů.

Barevné provedení

colors

Konstrukce jsou standartně natřeny černě barvou RAL9005,
ale na přání zákazníka lze natřít konstrukci libovolnou práškovou barvou RAL.

Kontaktní formulář