• la6
  • cwk
  • teprostroj klimatizace

Produkty

Bezpečnostní oplocení strojů a pracovišť

Doplňky

Obložení hran z vyztužené pryže

Zesílený gumový lem pro obložení hran. Kryté hrany chrání před zranením o ostré hrany. Pásky se objednávají na míru pro Váš systém.

Dorr_5

Svislá nástavbová konzole

Pokud je pro instalaci vyžadována větší výška, než dovolují standardní rozměry, tato rozšiřující sada nabízí možnost zvýšení. Tato sada umožňuje instalovat dvě nástavby na sebe. Pokud Váš systém potřebuje větší výšku, můžeme poskytnout řešení na míru. Sada pro nástavbu obsahuje i nezbytné příslušenství pro upevnění.

forlagningsats_2

Krycí podlahové pláty

Po instalaci bezpečnostního systému Arion Pro-Tect lze namontovat do prostoru mezi dveřmi a podlahou ochranné pláty. Toto krytí poskytuje ochranu proti úniku látky nebo předmětu ven ze systému a nebo dovnitř systému. Tato souprava je dodávána s veškerým příslušenstvím pro montáž.

tackplat

Vertikální řezná sada

Vertikální řezná sada umožňuje nastavit šířku Vašich ProSafe panelů podle Vašich konkrétních požadavků. Jsou snadno použitelné a instalovatelné. Vše, co je třeba, je snížit panel na požadovanou šířku a nainstalovat nový rám. Řezná sada se dodává včetně všech potřebných upevňovacích prvků a příslušenství.

vertikal-kapning

Horizontální řezná sada

Horizontální řezná sada umožňuje nastavit výšku Vašich ProSafe panelů podle Vašich konkrétních požadavků. Jsou snadno použitelné a instalovatelné. Vše, co je třeba, je snížit panel na požadovanou výšku a nainstalovat nový rám. Řezná sada se dodává včetně všech potřebných upevňovacích prvků a příslušenství.

horisontel

Konzoly pro kabelové kanály

Konzoly pro kabelové kanály jsou velmi jednoduché na instalaci a slouží k vedení kabeláže ve Vašem Arion Pro-Tect bezpečnostním systému. Konzole jsou k dispozici ve třech verzích - pro rohy, nad dveře a na stěnu. Konzole jsou dodávány s veškerým příslušenstvím pro montáž.

kabelkanaler

Podpůrné konzole

Pokud Váš systém zabezpečení vyžaduje zvláštní podporu pro stabilizaci a zpevnění celého systému (např. velké nebo příliš těžké dveře) jsou k dispozici dva druhy stabilizačních konzol, pro přichycení ke zdi nebo k zemi. Podpůrné konzole doporučujeme používat také když volně stojící stěny přesahují délku 5 m. Podpůrné konzole jsou dodávány s veškerým příslušenstvím pro montáž.

stod

Prodlužovací sada pro panely

Pokud Váš bezpečnostní systém vyžaduje vyšší stěny, než standardní, sada pro prodloužení panelů umožňuje instalovat dva panely na sebe a tak výšku zvětšit. Pokud však potřebujete výšku větší než standardních 1500 mm doporučujeme obrátit se na nás, poskytneme Vám speciální řešení podle Vašich požadavků.

forhojningssats

Montážní konzole pro bezpečnostní spínače

Montážní konzole pro bezpečnostní spínače mají univerzální montážní systém, který je vhodný pro výrobky většiny výrobců spínačů. Jsou snadno instalovatelné na dveřích a otvory v konzolách zaručují perfektní instalaci spínače. Montážní konzole pro spínače jsou dodávány s veškerým příslušenstvím pro montáž.

fastplattor

Dveře

Arion Pro-Tect nabízí kompletní sortiment řešení dveří, od standardních produktů, až speciální řešení na míru. Dveře jsou vyrobeny z našich Pro-Safe standardních panelů. Jako doplněk nabízíme i zámkové systémy pro různé požadavky.

Typy dveřních systémů

Jednoduché křídlové dveře

SINGLE-SW-DOOR_2

Křídlové dveře s dvojím otvíráním

DBL-SW-DOOR

Posuvné dveře s jedním otvíráním

SINGL-SLID-DOOR

Posuvné dveře s dvojitým otvíráním

DBL-SLID-DOOR

Posuvné dveře bez horních kolejnic

SLID-DOOR-WOUT-CROSSB

AcouSafe

acous

Zabezpečení strojů s redukcí hlučnosti. Přízpůsobení systému pro odhlučnění konkrétním požadavkům zákazníka

AcouSafe

Arion AcouSafe je odhlučňovací systém pro stroje, který je vyráběn a přizpůsobován na přání zákazníka a jeho specifickým požadavkům na odhlučnění. Řešení je z velké části založeno na standardních produktech, avšak za použití obložení z vlny pohlcující zvuk. Proto může být stroj kompletně zabezpečen zároveň s utěsněním zvuku. Účel celého systému spočívá v ochraně personálu zákazníka před škodlivou hladinou zvuku a tím vytvořit dobré pracovní prostředí s maximální hladinou zvuku 70-75 dB nebo nižší.

Snížení hladiny hluku o 10 dB je dle zkušeností, jako by se hluk v prostorách snížil o polovinu. Redukce hlasitosti o 10 dB je ekvivalentní při vypnutí devíti strojů z deseti. Pokud je vypnuto sedm strojů z deseti je redukce hluku 5 dB. Vypnutí pěti strojů z deseti odpovídá snížení o 3 dB.

acousa

Detaily konstrukce

acousafe1

RapidSafe

rslogo

Velmi rychlá a snadná instalace, adaptabilní montáž systému na šířku i výšku

rapidsafe

Arion RapidSafe je systém, který se snadno instaluje a splňuje všechny požadavky na bezpečnost. Pletivo nemá rám, je přišroubováno. Svislý drát pletiva je o tloušťce 3 mm, vodorovný 5 mm (širší z důvodu šroubovaných spojů na bočnicích). Systém je mimořádně přizpůsobivý a může být snadno smontován i jednou osobou. Šířka i výška systému je libovolně upravitelná.

rstab

Detaily konstrukce

rapidsafe1

rapidsafe_3

OptiSafe

optisafe

Extrémně dobrá viditelnost a vysoká bezpečnost, vysoká přizpůsobivost naplňující různé aplikační požadavky

Pc-oppen

Arion OptiSafe je velmi pevné a stabilní konstrukce. Rámy jsou o rozměru 20 mm x 20 mm. Systém může být dodáván v různých třídách korozivzdorných ocelí. Průhledné panely jsou vyrobeny z materiálu PC.Panel poskytuje vynikající viditelnost. Systém může být umístěn v blízkosti nebezpečných strojů, aniž by byla ohrožena bezpečnost.

Arion OptiSafe panely mohou být dodány také z materiálu PVC nebo PETG s podobnými vlastnostmi jako materiál PC, ale za nižší cenu. Panel z PVC poskytuje ochranu očí při svařování, zároveň poskytuje ochranu proti jiskrám vzniklých při svařování. Účinně ochrání před stříkáním horké kapaliny a zastaví její šíření.

optisafetab

Příklady řešení

OptiSafe1

Kontaktní formulář