• TEPROSTROJ.COM bannery nová série majáků 874x245px ver.1.0
  • TEPROSTROJ.COM bannery lankové a laserové senzory 874x245px ver.1.0
  • TEPROSTROJ.COM bannery ukosené ovládací boxy 874x245px ver.1.0

Produkty

Konektory pro automatizaci a pneumatiku

Konektory pro automatizaci a pneumatiku

 

Konektory pro automatizaci a pneumatiku jsou nedílnou částí sortimentu příslušenství pro zapojení a propojení jednotlivých modulů v automatizačních a pneumatických zařízeních.

Společnost Teprostroj Vám nabízí konektory vhodné a určené pro automatizaci a pneumatiku rozdělené do následujících skupin:

Cylindrické konektory série M12 se v základu dělí na konektory M12 s konektorem na obou koncích nebo jen na jednom. Konektory M12 na jednom konci jsou k výběru jako samci nebo samice, tedy jako zástrčka nebo zásuvka. Dále na 3 a 4 pólové. S délkou kabelu od 2 do 10 metrů. Stejně jako konektory na jednom konci, i konektory na obou koncích kabelu jsou k dispozici v různých variantách. Na jednom konci kabelu je zásuvka a na druhém zástrčka. K dispozici jsou 3 a 4 pólové konektory. Tato skupina kabelů se vyrábí v délkách od 1,5 do 10 metrů.

Konektory pro průmyslové sběrnice jsou na výběr v mnoha provedeních. K dispozici jsou průmyslové ethernetové konektory, průmyslový ethernet s připojením do pole, průmyslové ethernetové konektory s konektorem na jednom nebo obou koncích kabelu, pasivní rozbočovače CANopen / deviceNet, konektory CANopen / deviceNet na obou nebo na jednom konci kabelu, konektory CANopen / deviceNet připojitelné do pole, zásuvkové konektory Profibus, Profibus konektory připojitelné do pole, konektory Profibus se zásuvkou na jednom konci a zástrčkou na druhém a Profibus konektory (zásuvky nebo zástrčky) na jednom konci kabelu.

Pasivní rozbočovače / slučovače jsou k dispozici ve třech produktových řadách. A to pasivní rozbočovače s kabelovým výstupem, pasivní rozbočovače s výstupem pro připojení a pasivní rozbočovače s výstupem M23. Pro pasivní rozbočovače jsou k dispozici také jako příslušenství propojovací průchodky.

Konektory pro ventily se rozdělují do následujících typů: německé konektory pro ventily s konektorem na obou (samec + samice) nebo jednom konci kabelu (samec nebo samice), konektory pro ventily Junior Timer s konektorem na obou (samec + samice) nebo jednom konci kabelu (samec nebo samice) a konektory pro ventily EN 175301-803 připojitelné do pole s jedním konektorem nebo na obou koncích kabelu.

Cylindrické konektory pro senzory a pohony se dělí na zásuvkové konektory, konektory s kabelem na obou koncích (samec + samice) nebo jednom konci (samec nebo samice), konektory / rozbočovače "Y" a konektory připojitelné do pole.

Konektory vyráběné na zakázku - pro uspokojení potřeb zákazníků nabízí společnost Min-Tec prostřednictvím nás také konektory na zakázku v různých provedeních. Pokud potřebujete konektory na míru, neváhejte nás kontaktovat.

Všechny konektory s kabelem i bez kabelu, axiální či radiální anebo i rozbočovače určené pro použití v automatizaci a pneumatice jsou k sehnání u společnosti Teprostroj.

 

 

Kontaktní formulář